Liitu meiega!

Vajame oma kasvavasse kollektiivi uusi pereliikmeid:
  • klassiõpetaja (1. kooliaste, täiskoormus),
  • liikumisõpetuse õpetaja (osakoormus),
  • matemaatikaõpetaja (5.-7. klass, nii täis- kui ka osakoormuse võimalus),
  • vene keele õpetaja (5.-7. klass, osakoormus),
  • tehnoloogiaõpetuse, kodunduse ja käsitöö õpetaja (5.-7. klass, osakoormus),
  • ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja (5.-7. klass, osakoormus),
  • eesti keele ja kirjanduse õpetaja (5.-7. klass, täiskoormus).
Kandideerimistähtaeg on 20. mai.

Tule Emilisse, kui

• jagad Emili väärtusi ja pedagoogilisi põhimõtteid,
  • oled valmis tegema koostööd õpilaste, kolleegide ja lastevanematega,
  • naudid suhtlemist nii suurte kui ka väikestega,
  • sind kutsub pidevalt kasvav ja arenev töökoht,
  • naudid õppimist ja teiste õppimise toetamist.

Pakume
väga koostöist, toetavat ja positiivset kollektiivi ning kogukonda;
võimalust olla osa Emili õppivast kogukonnast.

Kuidas edasi?
Tee video sellest, mis on sulle hariduses oluline, lisa CV, ühe soovitaja kontakt, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja saada need aadressil maria@emilikool.ee.
______

Otsime pidevalt ka vabatahtlikke kaasteelisi ja huviringide juhendajaid, kes oleksid valmis uue kooli arengusse panustama ja Eesti haridust rikastama. Eriti oodatud haridustehnoloogia, kommunikatsiooni, liikumise/tervise või huviharidusega seotud pakkumised, kuid panus kulub ära ka paljudes teistes valdkondades.

Võta meiega ühendust, kui tahaksid Emiliga koostööd teha. Pole oluline, kas oled valmis abistama ühekordselt või regulaarselt. Vastutasuks pakume kogemust päris uue ja õppijakeskse kooli loomisel ning suurt ja huvitavat suhtlusvõrgustikku.

Oleme kiiresti kasvav kool ja otsime uusi kaasteelisi pidevalt. Oleme valmis kõigiks koostööpakkumisteks. Kui tunned, et sobivat ametikohta nimekirjas ei ole, kuid süda ei anna rahu ja tahaksid Emili tegemistesse panustada, siis kirjuta ikka - äkki ei tea ka meie veel, keda või mida vajame!

Huvi või küsimuste korral kirjuta maria@emilikool.ee.