5 päeva koolikoha avalduse esitamiseks

Esita 2021. aasta sügise 1. klassi kandideerimise avaldus enne 31. jaanuarit siin. Püüdleme selle poole, et iga Emili õpilane saaks tulevikukindla ja õpihuvi kasvatava hariduse! Küsimuste korral kirjuta julgelt.

E-infotunnid jaanuaris

Meie jaoks on oluline, et Emili kooli astuvad pered teeksid oma valiku võimalikult teadlikult. Seetõttu oleme alati kutsunud kooli astumisest huvitatud vanemaid avatud uste päevale. Kuna ajad on keerulised, peame sel korral piirduma virtuaalse koolikülastusega.

Millal? 6. ja 12. jaanuaril kell 16.
Kus? Zoomi keskkonnas
Kellele on e-infotund mõeldud? Lastevanematele, kelle laps läheb 2021. aasta sügisel 1. klassi
Mida näeb ja kuuleb? Tutvume Emili põhimõtete, õppemetoodika, koolikorralduse ja sisseastumise tingimustega. Saate ära küsida kõik küsimused, mis on südamel.

Zoomi lingi saadame kõigile registreerunutele seminarile eelneval päeval. Registreeri end siin.