Avatud uste päevad!

Selleks, et Emili tulevased lapsevanemad saaksid kooliga tutvuda, avame detsembris kahel päevad oma uksed.

4. detsembril on külla oodatud Kalli-Kalli lasteaia vanemad, 11. detsembril kõik teised huvilised.

Avatud uste päev on mõeldud lastevanematele, kes alles kaaluvad, millist kooli oma 2019. aastal kooli minevale lapsele valida. Päeva alguses (kell 9-10 või 11-12) saate vaadelda, kuidas Emili lapsed õpivad, sellele järgneb vestlusring Emili koolijuhiga.

Selleks, et teaksime, kui palju külalisi on tulemas, palume kõigil huvilistel registreeruda siin.

Vastuvõtt on alanud!

Alanud on vastuvõtt 2019. aasta esimestesse klassidesse. Võtame avaldusi vastu 25. jaanuarini.

Täpsema info ja sisseastumise ajakava leiat siit.

Emilisse tööle!

Võtame 2018. aasta sügisest tööle
KAKS KLASSIÕPETAJAT,
SOTSIAALPEDAGOOGI
JA ERIPEDAGOOGI.

Oled hea kandidaat, kui
sul on soov pidevalt õppida;
oled heade suhtlemisoskustega ja valmis igapäevaseks koostööks;
keskendud lahendustele ja võimalustele, mitte takistustele;
sul on töötamiseks vajalik kvalifikatsioon.

Omalt poolt pakume
väga koostöist ja toetavat kollektiivi;
võimalust panustada uue kooli arengusse;
võimalust oma pedagoogilisi unistusi teoks teha;
mõistlikku koormust ja töötasu.

Kuidas edasi?
Kirjuta kuni ühe lehekülje pikkune tekst või tee video sellest, mis on sinu jaoks hariduses oluline või ebaoluline. Lisa oma CV ja saada need hiljemalt 31. jaanuariks aadressil indrek@emilikool.ee.