Vajame toreda eripedagoogi, sotsiaalpedagoogi, logopeedi ja psühholoogi abi.
Ootame enda sekka tublisid tugispetsialiste, kes osalise koormusega toetaksid meie õpilasi ja õpetajaid. Eeldame tööle vastavat kvalifikatsiooni, väga head suhtlemis- ja koostööoskust.

Tule Emilisse, kui

tahad töötada koostöises ja uuendusmeelses koolis;
tahad tundma õppida koostöist projektõppe metoodikat;
oled heade suhtlemisoskustega ja lahendustele orienteeritud;
soovid ise pidevalt õppida ja armastad õpetamist;
jagad Emili väärtusi ja pedagoogilisi põhimõtteid.

Pakume
väga koostöist, toetavat ja positiivset kollektiivi ning kogukonda;
võimalust olla osa Emili õppivast kogukonnast.

Kuidas edasi?
Tee video sellest, mis on sulle hariduses oluline, lisa CV ja saada need aadressil maria@emilikool.ee.
______

Otsime pidevalt ka vabatahtlikke kaasteelisi ja huviringide juhendajaid, kes oleksid valmis uue kooli arengusse panustama ja Eesti haridust rikastama. Eriti oodatud haridustehnoloogia, kommunikatsiooni, liikumise/tervise või huviharidusega seotud pakkumised, kuid panus kulub ära ka paljudes teistes valdkondades.

Võta meiega ühendust, kui tahaksid Emiliga koostööd teha. Pole oluline, kas oled valmis abistama ühekordselt või regulaarselt. Vastutasuks pakume kogemust päris uue ja õppijakeskse kooli loomisel ning suurt ja huvitavat suhtlusvõrgustikku. 

Oleme kiiresti kasvav kool ja otsime uusi kaasteelisi pidevalt. Oleme valmis kõigiks koostööpakkumisteks. Kui tunned, et sobivat ametikohta nimekirjas ei ole, kuid süda ei anna rahu ja tahaksid Emili tegemistesse panustada, siis kirjuta ikka - äkki ei tea ka meie veel, keda või mida vajame!

Huvi või küsimuste korral kirjuta maria@emilikool.ee.