Võtame 2020. aasta septembrist tööle osalise koormusega pikapäevarühma õpetaja.

Mis on Emili pikapäevarühm?
Iga päev kell 13.30-17 veavad kaks õpetajat eest 1.-2. klassi õpilaste pikapäevarühma, kus mängitakse, joonistatakse, meisterdatakse, käiakse õues jne. Meie pikapäevarühma eesmärk on pakkuda lastele koolipäeva järel arendavaid ja lõõgastavaid tegevusi. Lisaks pikapäevarühmale on lastel võimalik osaleda ka paljudes huviringides.

Tule Emilisse, kui
tahad töötada koostöises ja uuendusmeelses koolis;
oled heade suhtlemisoskustega ja lahendustele orienteeritud;
soovid ise pidevalt õppida ja armastad õpetamist;
jagad Emili väärtusi ja pedagoogilisi põhimõtteid.

Pakume

umbes poole koormusega innustavat ja õpetlikku tööd;
väga koostöist, toetavat ja positiivset kollektiivi;
võimalust oma hariduslikke ideid katsetada ja palju ägedaid kogemusi;
võimalust olla osa Emili õppivast kogukonnast.

Kuidas edasi?
Kirjuta, mis on sulle hariduses oluline, lisa CV ja saada need 31. juuliks aadressil indrek@emilikool.ee.

Otsime pidevalt ka vabatahtlikke kaasteelisi ja huviringide juhendajaid, kes oleksid valmis uue kooli arengusse panustama ja Eesti haridust rikastama. Eriti oodatud haridustehnoloogia, kommunikatsiooni, liikumise/tervise või huviharidusega seotud pakkumised, kuid panus kulub ära ka paljudes teistes valdkondades.

Võta meiega ühendust, kui tahaksid Emiliga koostööd teha. Pole oluline, kas oled valmis abistama ühekordselt või regulaarselt. Vastutasuks pakume kogemust päris uue ja õppijakeskse kooli loomisel ning suurt ja huvitavat suhtlusvõrgustikku. 

Oleme kiiresti kasvav kool ja otsime uusi kaasteelisi pidevalt. Oleme valmis kõigiks koostööpakkumisteks. Kui tunned, et sobivat ametikohta nimekirjas ei ole, kuid süda ei anna rahu ja tahaksid Emili tegemistesse panustada, siis kirjuta ikka - äkki ei tea ka meie veel, keda või mida vajame!

Huvi või küsimuste korral kirjuta indrek@emilikool.ee.